יותר מ70 פלאגינים של WAVES נתמכי NKS

הפלאגינים של Waves תומכי NKS

פרוטוקול NKS שהוא קיצור ל Native Kontrol Standard ממשיך להתרחב.

אחרי שחברות תוכנה רבות גילו את הפוטנציאל בשילוב NKS לפלאגינים שלהן, מצטרפת כעת חברת הענק הישראלית WAVES גם היא, ומוציאה למעלה מ70 פלאגינים התומכים בפרוטוקול.

משמעות הדבר היא שבעלי מקלדות Komplete Kontrol בכל הדורות וכל הדגמים, ובעלי MASCHINE בגרסאות המתקדמות יוכלו כעת להריץ את הכלים המעולים של Waves בתוך המערכת ולהנות ממיפוי ואינטגרציה מושלמים, תוך שניתן לשנות את כל הפרמטרים בצורה קלה וברורה - כשהם מוצגים על מסכי המכשירים, וללא שום צורך בהתאמה מיוחדת נוספת.

נכון לכתיבת שורות אלה, מציעה waves למעלה מ70 כלים תומכי NKS והם כרגע  במחירים מיוחדים - כך שזו הזדמנות נהדרת לשדרג את האולפן שלכם בכלים שהם סטנדרט בתעשייה, במחירים נוחים, ותוך שילוב מושלם למערכות של Native Instruments.
 
 
 
 
מה זה NKS ?
כאמור ראשי התיבות ל Native Kontrol Standard.
כשנייטיב אינסטרומנטס פיתחה את המקלדות החדשות המבוססות על תוכנת Komplete Kontrol ואת תוכנת וחומרת MASCHINE יכולתם למצוא שהעבודה מול הכלים של החברה מתממשקים לתוכנה ולחומרה באופן מושלם.
 
אבל אז עלתה השאלה, מה קורה עם עבודה מול כלים מצד שלישי (של יצרנים אחרים) ?
לצורך העניין פיתחה NI את הסטנדרט NKS - כשכל יצרן שמעוניין להפוך את הכלים שלו לנתמכי NKS יכול לעשות זאת בקלות יחסית.

היתרון של כלים נתמכי NKS הוא שברגע שעובדים איתם בתוך אחד המוצרים של NI הוא ממופה אוטומטית, נותן חיווי ויזואלי נוח (שמות הפרמטרים למשל) ומאפשר מעבר מהיר בין פריסטים תוך שימוש בממשק החומרה.
 
נכון להיום קיימות כ 80 חברות שכבר הטמיעו את NKS בכלים שלהן, חלקן קטנות ו"בוטיקיות" וחלקן גדולות ומוכרות, כשהמגמה בתעשייה מצביעה שNKS ממשיך להתרחב ועוד ועוד חברות מפתחות את הכלים עם היכולת הזו.
 
חלק גדול מהצלחת החומרה החדשה של נייטיב אינסטרומנטס מגיע הודות לשימוש הנוח והאינטואיטיבי הזה, ולנו נותר רק לקוות שכל היצרנים ישכילו בסופו של דבר להעניק תמיכת NKS בכלים שלהם.