ארטוריה מציגה - סדרת Creation

סדרת ה Creation של Arturia

אחרי הצלחה עולמית אדירה לשני המוצרים האלה, זוכים הסינטיסייזר Microbrute ומכונת התופים Drumbrute לסדרה מוגבלת מיוחדת: סדרת ה Creation.
 
שני המוצרים יצאו כשהם מצויירים בהשראת היצירה "בריאת האדם" של מיכאלאנג'לו שנחשבת לאחת מיצירות האמנות הכי גדולות בהיסטוריה.
 
 
זו הזדמנות מצויינת לכל מי שחשב על אחד מהכלים האנלוגים האלה, להנות לא רק ממכשיר מצויין אלא גם מממוצר בגרסה מוגבלת שמיוצרת בכמות קטנה יחסית ולא תהיה זמינה לנצח.
 
המוצרים בסדרת Creation בדרך לקילומבו ויגיעו בקרוב בכמות מוגבלת.
 
 
כמה מילים על המכשירים:
 
Arturia Microbrute:
 
 
הוא נראה קטן, אבל נשמע ענק !
MicroBrute הוא סינטיסייזר אנלוגי קומפקטי של Arturia המכיל בתוכו יכולות וסאונד של סינטיסייזר גדול.

הוא מאפשר ערבוב צורות גל, מכיל סאב-אוסילטור, את הפילטר המפורסם של Steiner Parker, מעטפות זריזות ו LFO ניתן לסנכרון, ולמרות מידותיו תמצאו בו גם מטריצת ניתוב קטנה וסיקוונסר, כשכולם במארז קטן ומחיר קטן עוד יותר ביחס ליכולות.

בלי תפריטים, בלי פריסטים, סינטזה נטו !
הממשק הברור של MicroBrute משאיר אתכם במצב סינטזה גולמית כל הזמן. מי שעבד בעבר עם כלים וותיקים מתגעגע להתעסקות הנקייה בסאונד, ומי שלא, יגלה צורת עבודה נהדרת שקצת נעלמה בשנים האחרונות.

קטן בגודל, מיניאטורי במחיר, ענק בסאונד ועם פוטנציאל עצום ואפשרויות רבות. בלי ספק אחד הכלים היותר כיפיים שאתם יכולים להרשות לעצמכם.
 
 
Arturia Drumbrute:
 
 
מעטים מאיתנו יכולים להרשות לעצמם מכונת תופים אנלוגית אמיתית, כזאת שמייצרת את הסאונד באופן אנלוגי לחלוטין.
DrumBrute של Arturia היא מכונת תופים המשלבת את הסאונד וזרימת העבודה הקלאסית של מכונות דומות מהעבר, יחד עם יכולות עדכניות - לשילוב לאולפן או כל סט-אפ.

לא פחות מ 17 כלים פרקסיביים אנלוגיים לחלוטין יושבים בתוך המפלצת הקטנה, יחד עם סיקוונסר אינטואיטיבי, חיבוריות גמישה ורחבה, אפשרויות שליטה רבות ופילטר Steiner Parker בעל שני מצבים - כל אלה כדי לעזור לכם לייצר תפקידי תופים אלקטרוניים חיים ודינאמיים.

DrumBrute מאפשרת ליצור את כל אלה בעזרת ממשק נוח מיוחד, כשהיא שומרת על המבנה הקלאסי ומתאימה לדרישות העדכניות של המפיק העכשווי, עם גשר בין העולם האנלוגי לצורת העבודה של היום, יכולת עבודה מתקדמת עם סיקוונסר בן 64 צעדים ו64 תבניות.