גרסה חדשה ל Novation SL Mk3

Novation מכריזה על מקלדות SL Mk3

אחת מסדרות מקלדות השליטה האיכותיות ביותר בשוק מאז ומעולם היא Remote SL של Novation.
האבולוציה של הסדרה התחילה בשנת 2003 עם מקלדות שכבשו את השוק בזכות איכות מצויינת לצד ריבוי כפתורים ואפילו הכילה כרטיס קול מובנה בגרסה מסויימת.
ב 2008 יצאה הגרסה השנייה שהפכה לאחד מסיפורי ההצלחה הכי גדולים בתחום מקלדות השליטה והעובדה שהיא התקיימה 10 שנים ברציפות בתחום שבו עדכונים קורים כל שנתיים, רק מחזקת את איכות המקלדות והעמידות שלהן מבחינה טכנולוגית.
 
 
 
 
10 שנים אחרי השקת הגרסה השנייה מכריזה Novation על גרסה חדשה - Remote SL Mk3.
 
SL MK-III דור חדש של מקלדות מנוביישן בגדלים של 49 ו 61 קלידים הזהות מבחינה פונקציונלית.
הדור החדש לוקח את זרימת העבודה והגמישות מהמקלדות הקודמות ומשפר אותה לצד תוספת של סיקוונסר פוליפוני בן 8 ערוצים, שישפר את היצירתיות ויתן את היכולת לבנות תפקידים בעזרתו כשהכל מסונכרן.
5 מסכים צבעוניים המציגים את שינויי הפרמטרים ונתונים נוספים, לצד נורות LED צבעוניות מעל כל קליד ויכולת סינון סולמות עם 22 סולמות מוזיקליים מובנים.
 
 
כדי שהתוספות החדשות יהיו רלוונטיות לכולם, המקלדות החדשות יכיולו גם חיבורי CV/Gate לצד חיבורי מידי סטנדרטיים.
מנגנון הקלידים המעולה שליווה את הסדרה לאורך שנים רבות שופר עוד יותר והוא אקספרסיבי ובעל טווח דינאמי רחב יותר לצד רגיושת וולוסיטי מעולה ויכולת אפטר-טאץ'
 
 
גם מבחינת עיצוב עברה הסדרה החדשה מתיחת פנים והיא מתאימה לדרישות היוצרים והמפיקים ב2019:
המקלדת SL MK3 נותנת שליטה על האולפן בזכות תמיכה בפרוטוקול HUI המאפשר חיבור מצויין ל DAW שלכם.
החברות בין Novation ל Ableton באה לידי ביטוי גם במקרה הזה כשהעובדה על המקלדת נעשתה בתיאום מלא בין שתי החברות וליצור תאימות מושלמת בין החומרה לתוכנה.
למרות התאימות המעולה מול אבלטון, תוכלו לעשות שימוש במקלדות החדשות אל מול כל תוכנה, כמו Cubase, FL Studio, Logic, Pro tools ואחרות.
 
 
הנה פרוט היכולות של מקלדות SL Mk3 החדשות:
 
מנגנון קלידים חצי שקולים מעולה עם יכולת כיוונון Curve
המקלדות בסדרת מכילות את מנגנון הקלידים הטוב ביותר של Novation עד היום.
המנגנון מאפשר נגינה מהירה ואקספרסיבית לצד יכולת אפטר טאץ' ורזולוציית וולוסיטי גבוהה.
המקלדות עושות שימוש בתדר סריקה של 10,000Hz (!!!) מה שמאפשר להם להיות מדוייקות בצורה יוצאת דופן ולאפשר למשתמש להעביר את כל הניואנסים באמצעות הנגינה.
כדי להשלים את התחושה ולהתאים את המקלדת לעצמכם באופן אישי, המקלדת מאפשרת בחירה מתוך מגוון עקומות (Curves) שתתאים לסגנונות נגינה שונים.

נורות LED מעל כל קליד וסינון סולמות מובנה
בדומה למקלדות מעולות אחרות בשוק, הוסיפו בנוביישן נורת LED צבעונית מעל כל קליד.
נורות אלה יאפשרו חלוקה קלה (Split) של המקלדת לאזורים שונים, ניגון לפי סולם בשימוש באחד מתוך 22 הסולמות שיגיעו איתה ועוד.
 
16 פאדים צבעוניים
באמצעות הפאדים תוכלו אמנם לתופף כמו בכל קונטרולר המכיל פאדים, אבל גם לשלוט בסצנות והקליפים (בדומה לסדרת Launchkey) וגם לעשות שימוש בסיקוונסר המובנה (נספר לכם עליו ממש מיד). מעבר לאלה הפאדים בעלי יכולת אפטר טאץ' פוליפונית.
 
גלגלי פיץ' ומודולציה מוארים
גם האלמנט הכ"כ ברור מאליו מקבל נגיעה של קידמה: צמד הגלגלים מוארים ומשנים את צבעם בהתאם לערוץ שאתם עובדים עליו ומשנים את עוצמת התאורה בהתאם לכיוון הפרמטרים.
 
סיקוונסר פוליפוני מובנה
כדי ליישר קו עם היכולות הקיימות היום בשוק, והשילוב המצויין בין חומרה חיצונית - אנלוגית או דיגיטלית ושימוש בתוכנות מחשב, תמצאו במקלדת סיקוונסר פוליפוני מובנה בעל 8 ערוצים שיאפשר לכם כתיבה מהירה של תפקידים ושימוש באוטומציה תוך סנכרון מלא לכל הכלים בסט-אפ שלכם.
 
ארפגי'אטור
תבחרו צורת ארפג'יו, כוונו את תדירות הסנכון, שנו את אורך התווים, והשתמשו בפאדים ליצור מקצבים שונים לארפג'יאטור שלכם והכל בזמן אמת.
 
אינטגרציה קלה לכל DAW
באיזו תוכנה אתם משתמשים ? Cubase , FL Studio, Logic, Pro Tools או כל תוכנת DAW אחרת מקבלות אינטגרציה קלה ופשוטה תוך שימוש בפרוטוקול HUI כשהמקלדת הופכת למרכז האולפן עם שליטה נוחה על הפרמטרים החשובים.
 
 
שליטה מושלמת על Ableton
המקלדת תוכננה ועוצבה בשיתוף עם אבלטון כדי להביא תאימות מוחלטת לתוכנה.
5 מסכי ה LCD הצבעוניים שמספקים פידבק ויזואלי לשינויי הפרמטרים ושלל הפיידרים, הנובים ובעצם כמעט כל כפתור במקלדות מותאם לעבודה מול אבלטון, והשימוש בפאדים מאפשר כמובן הפעלה של קליפים וסצנות, לצד הפונקציות האחרות שלהם.
 
שמירה וטעינת תבניות (Templates)
מאחר ההמקלדות בסדרת SL Mk3 מתקדמות מאוד ומאפשרות מגוון רחב של צורות עבודה, תוכלו פשוט לשמור לעצמכם כמה תבניות ולטעון אותן בהתאם לצורך שלכם באותו הרגע בלי לשנות הגדרות מסורבלות.
 
שליטת חומרה מוחלטת
חברו את כל הסינטים שלכם, בחיבורי מידי או CV/Gate ישירות למקלדות מסדרת SL Mk3 ותוכלו לשלוט בצורה מושלמת בהם בעזרת הסיקוונסר המובנה. יצירתיות לכל הדרך...
 
שעון הניתן לניתוב לכל המערכת
אם אתם עובדים מול המחשב או אל מול החומרה - שעון המידי והאנלוג יחד עם שליטת הטרנספורט משאירים את הכל מסונכרן כל הזמן. מצויין באולפן, אדיר על הבמה.
 
שימוש במערכת Components של Novation
חיבור ל Components מאפשר גיבוי מלא של נתוני המקלדת (כולל תבניות) לענן של נוביישן, ושליפה נוחה מכל מקום בעולם.
ניתן גם לבצע שמירה מקומית (לא ברשת).
 
 
חיבוריות גמישה
תמצאו במקלדות SL Mk3 מגוון גדול של חיבורים: USB, MIDI in, Midi out x2/Thru , שלושה חיבורי פדאלים, יציאת CLOCK אנלוגית ויציאות CV Pitch, Gate ו Mod לחיבור לאן שרק תרצו.
 
מה עוד תקבלו ?
- תוכנת Ableton Live Lite
- חבילת סאונדים ודגימות בגודל 4 ג"ב מ Loopmasters
- הפלאגין Addictive Keys (לבחירה) מ XLN Audio
 
מחירים וזמן הגעה יעודכנו בקרוב.