מיקרופונים

קדם מגברים וצ'אנל סטריפס

Studio Projects VTB-1

Studio Projects VTB-1

SP-VTB1
יחידות אחרונות במחיר Outlet (חדש באריזה).

ה- Studio Projects VTB-1 הינו קדם מגבר אולטימטיבי במחיר שפוי בעל טכנולוגיה המשלבת מיתוג Class A\B אמיתי. המיוחד ב- VTB-1 הוא המעגל הבלעדי שמשלב שפופרת-ריק (Tube) מסוג - 12AX7 ומאפשר למשתמש להוסיף את ההרמוניות שמייצרת השפופרת בהדרגה באמצעות כפתור.
וכך ניתנת לכם המשתמשים, אפשרות לקבוע כמה Drive (תוספת הרמוניות) תרצו להוסיף לאות המגיע מהמקרופון שלכם. למעשה ה- Studio Projects VTB-1 הינו קדם מגבר היברידי, המשלב מעגל קדם-מגבר טרנזיסטורי ומעגל ושפופרת ריק (Tube), ומגדיל לעשות בכך שהוא מאפשר לכם לשלב את שני העולמות במידה הרצויה.
כך שמיקרופון צלול, שקוף וקריר ניתן ל"חימום" עם תוספת הרמוניות מהשפופרת-ריק (Tube) של הקדם-מגבר. בנוסף, ל- Studio Projects VTB-1 יש כניסת Hi-Z לגיטרות ובס וניתן להשתמש בתוספת ה Drive עד למצב בו יש לכם דיסטורשן חם ובועט!!
פשוט חובה לאולפן!
מידע נוסף
Joemeek ThreeQ

Joemeek ThreeQ

joemeek3q

ה- Joemeek ThreeQ הינו ערוץ שלם למיקרופון ו\או כלי נגינה, המהווה גשר מושלם בין המוסיקה שלכם למחשב. שמו, מרמז על שילוב שלוש שלבים שניתן להעביר בהם את האות. שילוב כניסת מיקרופון (או כלי נגינה) שאחריה באים קומפרסור ואקולייזר מאפשרים לכם לעצב את האות הנכנס ולקבוע את הגוון בהתאם לאופי המוסיקה שלכם.

כל זה במארז קומפקטי של חצי ראק ומחיר שרק צועק - "קחו אותי!" וכמובן בצבע הירוק הידוע של החברה. במפרט תמצאו טרנזיסטורי בר-בראון (Burr-Brown) שניתן לפגוש בהם בערוצי מיקרופון יקרים וידועים, אקולייזר מאוד מוסיקלי וקומפרסור אופטי, בעל סימן היכר המאוד אופייני ל JoeMeek. בכל מקרה בין אם מדובר במיקרופון או כלי נגינה שתחברו אליו ה- Joemeek ThreeQ נשמע גדול בהרבה מהגודל הפיזי שלו...

מידע נוסף
ערוץ מיקרופון Joemeek SixQ2

ערוץ מיקרופון Joemeek SixQ2

jomeek six Q

במחיר Outlet מיוחד.
צ'אנל סטריפ שלם במחיר מדהים !!!


ה- Joemeek SixQ2 הינו ערוץ מלא למיקרופון הטומן בחובו שפע תכונות במארז ראק 1U. ערוץ מלא משמעותו כניסת מיקרופון, אקולייזר וקומפרסור. ה Q2 הינו ממשיך אבולוציוני לדור קודם של ה SixQ. שהיה הצלחה בפני עצמו. כעת בדור החדש ה- Joemeek SixQ2 מצוייד בשנאי מוצא בלעדי לכניסת המיקרופון ומתג ה- Iron המפורסם של Joemeek שולח את אות הליין - Line in דרך אותו שנאי כדי לקבל קצת "שיזוף" או "להתחמם" כפי שרבים אוהבים לומר.
כפתור ה- Gain כעת בעל רזולוציה מוגברת ובמיוחד בטווח הקריטי (שבו מרבית השימוש) שבין 25dB - 45dB של הגבר. כעת מיקרופונים בעלי רמת כניסה של 4dBu+ יהנו מהגבר ללא רוויה (Distortion) אחרים ע"י שימוש במתג ההנחתה (PAD).

האקולייזר בעל שלוש תחומים מאוד מוסיקלי כאשר בכל תחום ניתן לבחור תדר ואת רמת ההגבר \ הנחתה שלו. וכמובן איך אפשר בלי הקומפרסור האופטי בעל סימן ההיכר של Joemeek שיאפשר לכם להכניס סיגנל מאוד בריא אל תוכנת ההקלטה שלכם.
עוד בשפע הברכות שמצויות על היצור הירוק תמצאו יציאה דיגיטלית S\PDIF בתצורות קואוקסיאלי ואופטי, כניסת כלי נגינה בפאנל הקדמי, לדים למדידת אות בכניסה ו\או במוצא, כל רכיב במסלול האות ניתן לכיבוי והדלקה בנפרד. כאמור חגיגה של אפשרויות להתאמה לכל סיטואצית הקלטה, בין אם פשוטה או סבוכה.

מידע נוסף
ערוץ מיקרופון Joemeek OneQ2

ערוץ מיקרופון Joemeek OneQ2

joemeek1Q2

ה- Joemeek OneQ2 הינו ערוץ מיקרופון בעל שרשרת מעבדים דינאמיים במארז ראק 2U. מעבר למעבדים הרגילים: כניסת מיקרופון, אקולייזר וקומפרסור תמצאו בנוסף De-Esser, וגם Enhancer. ה Q2 הינו ממשיך אבולוציוני לדור קודם של ה OneQ שהיה הצלחה בפני עצמו. בדור החדש ה- OneQ2 מצוייד בשנאי מוצא בלעדי תוצרת Cinemag היוקרתי לכניסת המיקרופון ומתג ה- Iron המפורסם של Joemeek שולח את אות הליין - Line in דרך אותו שנאי כדי לקבל קצת "שיזוף" או "להתחמם" כפי שרבים אוהבים לומר.
כפתור ה- Gain כעת בעל רזולוציה מוגברת ובמיוחד בטווח הקריטי (שבו מרבית השימוש) שבין 25dB - 45dB של הגבר. כעת מיקרופונים בעלי רמת כניסה של 4dBu+ יהנו מהגבר ללא רוויה (Distortion) אחרים ע"י שימוש במתג ההנחתה (PAD).
האקולייזר בעל 4תחומים כאשר בתחומי האמצע (Low-Mid , High-Mid) ניתן לבחור תדר ואת רמת ההגבר \ הנחתה שלו. וכמובן, הקומפרסור האופטי בעל סימן ההיכר של Joemeek שיאפשר לכם להכניס סיגנל מאוד בריא אל תוכנת ההקלטה שלכם.
עוד בשפע הברכות שמצויות על היצור הירוק תמצאו יציאה דיגיטלית S\PDIF בתצורות קואוקסיאלי ואופטי, עם ממיר אנלוג לדיגיטל איכותי 24bit\96kHz , כניסה ויציאת BNC ל- WordClock כך שתוכלו להתחבר דיגיטלית אל המחשב. כניסת כלי נגינה ומיקרופון בפאנל הקדמי לנוחותכם. לדים למדידת אות בכניסה ו\או במוצא, כל רכיב במסלול האות ניתן לכיבוי והדלקה בנפרד. זהו מאסטר צ'אנל בעל אפשרויות רבות לכיסוי כל סיטואצית הקלטה, באיכות שאין דומה לה.
עם כל התכונות הללו ה Joemeek OneQ2 מציב רף גבוה מאוד של יחס תמורה \ עלות.

מידע נוסף
Tonelux MP5A

Tonelux MP5A

Tonlux mp5a
ה- Tonelux MP5A הינו מודול קדם מגבר לסדרה 500 שיתאים למארז V-Rack של החברה או לכל מארז תואם מסדרה 500 הידועה (API , Neve).
Tonelux MP5A הוא קדם מגבר High-End תוצ' ארה"ב מתוכנן בקפידה ובעל מעגל בלעדי.
כניסת המיקרופון של MP5A בעלת שנאי מוצא וכניסה. תמצאו בו מתג הנחתה של 20dB המנחית גם את כניסת ה- Direct וכן מתג הפיכת מופע (פאזה - phase).
 
כפתור רגישות הכניסה (Gain) הינו טבעת חיצונית לכפתור אחר האחראי  לעוצמת היציאה. כך ניתן לקבוע את רמת הרגישות של קדם המגבר ובכך את תגובת המיקרופון והמצלול הכללי ואח"כ להחליט באיזו עוצמה לשגר את התוצאה אל כרטיס הקול שלכם.
 
בעיצוב מהסוג הנ"ל כפתור ה-Gain נשאר ללא תזוזה וקבוע במקומו היכן שאתם אוהבים את המצלול שהתקבל.לרשות הטכנאי מדיד בתצורת 8 נוריות חיווי לד לעוצמת מוצא הקדם-מגבר או אם יחפוץ לשנות באמצעות ג'מפר למצב בו נמדדת מדרגת ההגבר של קדם המגבר.
במצב זה תוכלו לראות בכל רגע נתון את רמת ה- Gain בקדם המגבר כאשר לא משנה מה עוצמת היציאה (להזכירכם נשלט בנפרד) אותה תוכלו למדוד במדיד של כרטיס הקול שלכם או בתוכנה איתה אתם עובדים. 
עוד ניתן לשנות את מדידת ה VU לרוחב כל הטווח מ- כלום ועד 28+ ואילו מדיד השיא (Peak) נמצא על 14VU+  או למעשה 18dBu+ ומסוגל ללכוד שיא מהיר ולהציג אותו עבורכם. בפאנל הקדמי ניתן להתחבר גם עם כלי נגינה לכניסת Hi-Z.
 
אקולייזר שימושי בדמות זוית שיפוע (Tilt) גבוהים ונמוכים לבחירתכם בעל מתג הפעלה \ כיבוי - כאשר במצב זה הוא נעקף באופן אמיתי למניעת השפעה של המעגל. כאשר מופעל, לרשותכם יכולת להגביר תדרים בתחום הגבוה עד 6dB כאשר באותו זמן תנחיתו באותה כמות את התחום הנמוך מאוד. כמובן ניתן למיתוג הפוך.
מידע נוסף