Native Instruments

כל המוצרים של NI

כרטיס קול אולפני - Komplete Audio 6

כרטיס קול אולפני - Komplete Audio 6

Komplete Audio 6
KOMPLETE AUDIO 6 של Native Instruments הוא אחד הכרטיסים הנפוצים בעולם !
הכרטיס מציע 2 פרה-אמפים מובנים למיקרופון עם מתח פאנטום 48V, כניסה ויציאת מידי, 6 כניסות ויציאות בסה"כ כש2 מהן דיגיטליות בפורמט SPDIF, עבודה ברזולוציה של עד 24 ביט ו 96Khz כשבנוסף כל היציאות האנאלוגיות מאוזנות, נתון שקשה למצוא בכרטיסים במחיר דומה.
Komplete Audio 6 הוא כרטיס איכותי ביותר במחיר של כרטיס קול ממוצע, הוא מציע 6 כניסות ויציאות בסה"כ כש2 מהן דיגיטליות בפורמט SPDIF, בנוסף כל היציאות האנאלוגיות מאוזנות ( 1/4" TRS) , נתון שקשה מאוד למצוא בכרטיסים במחיר דומה.4 הכניסות האנאלוגיות מחולקות ל2 עם מחברי TRS "1/4 (או PL בעברית) ועוד 2 עם מחברי Combo המאפשרים חיבור XLR או TRS "1/4.
בנוסף תמצאו גם כניסה ויציאת מידי סטנדרטית להתאמה מושלמת בכל תצורה שתעבדו בה.הכרטיס מספק את כל מה שתצטרכו בשביל להקליט, לנגן, להפיק ולהופיע ועומד בסטנדרטים גבוהים ביותר הן מבחינת איכות הממירים שלו והן מבחינת הבנייה המאסיבית שלו.הכרטיס מאפשר עבודה בתדירות הקלטה של עד 96Khz ועומק הקלטה של 24Bit כשלכל אורך הדרך הוא שומר על רעש עצמי נמוך ביותר וטווח דינאמי "בריא".
 
שני פרה-אמפים מובנים בשימוש בממירים האיכותיים של Cirrus Logic משלימים את התמונה ומספקים מענה מושלם עבור כל מי שמעוניין להקליט מקור חיצוני כלשהוא - אם זה מקור ברגישות LINE (כמו סינטיסייזר, מחשב, DVD או CD ואפילו נגן כזה או אחר), כניסה ישירה לגיטרה ללא הצורך במתאמים כלשהם, וכמובן אפשרות לחיבור שני מיקרופונים מכל סוג שהוא - דינאמיים, או קונדנסרים שהכרטיס מספק להם מתח פאנטום 48V לצורך הפעלתם. כל אחת מהכניסות מאפשרת כיוון עוצמה בנפרד.
 
נדגיש שוב שאיכות הצליל של Komplete Audio 6 לא נוצרה בטעות: היא תוצאה של נסיון, ידע ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, תכנון מקורי לחלוטין של Native Instruments ובחירה דקדקנית של הרכיבים והמעגלים המרכיבים את הכרטיס ושומרים על בהירות הצליל ללא תוספות מיותרות לכל אורך הדרך.
 
ב Komplete Audio 6 תמצאו כמובן גם יציאת אוזניות. יציאה זו תוכננה מראש לתת לכם את הגמישות המירבית בכל תצורה שתעבדו בה והיא מאפשרת האזנה לפי בחירה בכל אחת מזוגות היציאות האנלוגיות הקיימות, כך שתוכלו להקליט שירה/גיטרה/קלידים או כל מקור חיצוני אחר ולקבל באוזניות רק את החלקים הרלוונטיים לפלייבק שלכם, בעוד מי שמאזין ליציאות הנוספות יקבל את התמונה המלאה.
 
Direct Monitoring מובנה: עוד תכונה יוקרתית שלא נמצאת ברוב הכרטיסים בטווח המחיר הזה - הכרטיס מצוייד במנגנון עקיפה מובנה. למי שאינו מכיר את החשיבות של Direct Monitoring נספר שאפשרות זו נותנת לכם את היכולת להקליט אל המחשב שלכם כל מקור חיצוני ולהאזין לו בזמן ההקלטה ללא עכבה (לייטנסי) בכלל !!!.
המחשב אמנם יקליט בלייטנסי המוגדר אבל מאחר וכל שאר האודיו מתנגן באותו הלייטנסי בדיוק זה לא יורגש לחלוטין.
במצב כזה תוכלו לעבוד בלייטנסי גבוה יחסית (נתון לבחירתכם), תקלו על המחשב שלכם באופן משמעותי, וזה לא יפריע לכם להקליט ולשמוע את עצמכם בזמן אמת. כפתור Mono  בחלק הזה של הכרטיס משלים תכנון גאוני של היחידה הזו.
כל מי שניסה להקליט שירה או גיטרה אי פעם, בוודאי ידע להעריך את חשיבות התכונה הזו.
 
הדברים שמעבר:
הכפתור הכי חשוב, יסכים כל מי שאי פעם עבד עם כרטיס קול מקצועי, הוא כפתור שליטת העוצמה, ווליום פשוט, גדול, ברור שאין צורך לחפש אותו ושהייתם מאוד רוצים שיהיה נגיש עבורכם בקלות ובמהירות, מסוג הדברים שאתם אומרים לעצמכם "איך לא חשבו על זה קודם ?".
ב Komplete Audio6 בחרו המהנדסים של NI למקם עבורכם את הכפתור הגדול בחלקו העליון של הכרטיס - וזה בלי ספק הכפתור שתשתמשו בו הכי הרבה.הנה חסכתם לכם עוד 430 ש"ח על כפתור עוצמה חיצוני....
אבל התכנון במצויין לא מסתכם בזה - פידבק ויזואלי אל המשתמש הוא אלמנט חשוב ביותר בזמן עבודה ולצורך כיווני עוצמה נכונים ופתרון בעיות, Komplete Audio 6 מספק לא פחות מ 15 נורות LED שונות מחליפות צבעים המספקות מידע ויזואלי על כל מה שרק תצטרכו, החל בעוצמות כניסה ויציאה, הפעלת מתח פאנטום או דיירקט מוניטורינג, כניסה ויציאה של אות מידי, ואפילו סינכרון הכניסות והיציאות הדיגיטליות.
 
חיבור אל המחשב, דרייברים ויציבות כללית:
כמובן שחיבוריות למחשב שלכם היא אלמנט לא פחות חשוב, שהרי מדובר בכרטיס קול...
הדרייברים החדשים מבית Native Instruments מספקים לייטנסי מינימלי (תלוי גם במחשב שלכם) ויציבות כללית מעולה.
הכרטיס מתחבר אל המחשב באמצעות ממשק USB 2.0 אמיתי (לא "תואם USB") ומהיר וממנו הוא מקבל גם את המתח שלו, שקע ה USB הפיזי הוא מהשקעים מהדור החדש, כאלה שלא מאפשרים ניתוק של הכבל בטעות. 
 
כל מי שרכש אי פעם מוצר של Native Instruments יודע שתמורה מעולה לכסף שלכם (Value for Money) היא שם נרדף למוצרי החברה.

הכרטיס נועד בעיקר לשימוש אולפני ויכול לשמש גם ככרטיס לדיג'יי דיגיטלי (מחשב בלבד או קונטרולר) ללא שימוש בטיים-קוד (שליטה באמצעות דיסקים או תקליטים).
מידע נוסף
Traktor Dj Cable

Traktor Dj Cable

Traktor Dj Cable
Traktor Dj Cable הוא כבל מפצל המיועד לשימוש במכשירי iPod , iPhone ו iPad.
הכבל מאפשר למעשה שימוש באפליקציית טרקטור על כל אחד מהמכשירים, הוצאה של סיגנל מאסטר לרמקולים או מערכת ההגברה, והאזנה בנפרד לאוזניות.
כבל זה מאפשר בעצם עבודת דיג'יי אמיתית, כך שניתן לעשות שינויים והכנות בקטע נוסף כשקטע אחד מנוגן החוצה.
את אפליקציית טרקטור ניתן לרכוש ישירות באפסטור של אפל.
 
מידע נוסף
Kontrol Z2 - מיקסר קונטרולר 2+2 ערוצים

Kontrol Z2 - מיקסר קונטרולר 2+2 ערוצים

Kontrol Z2
המיקסר הראשון מNative Instruments.
Traktor Kontrol Z2 הוא מיקסר מקצועי איכותי ברמה הגבוהה ביותר  המכיל בתוכו כבר את כרטיס הקול לטרקטור ומאפשר שליטה על מגוון פרמטרים בטרקטור.שימוש במיקסר כזה בשילוב צמד קומפקטים/קונטרולרים או פטיפונים מאפשר שליטה מוחלטת בטרקטור. המיקסר מגיע עם תוכנת טרקטור סקרץ' פרו 2.
פרטים מלאים בפנים.
לראשונה בהיסטוריה משחררת Native Instruments מיקסר דיג'יי.
הספקנו כבר להכיר את החברה לאורך השנים, טוב מספיק בשביל לדעת שכל מוצר שלה הוא ברמה הגבוהה ביותר ובעל יכולות מתקדמות יותר מכל מוצר דומה.
גם הפעם !.
 
Traktor Kontrol Z2 הוא מיקסר בעל 2.2 ערוצים.
הכוונה היא למיקסר עצמאי לחלוטין שמאפשר גם שליטה ברמה גבוהה במגוון אפשרויות בטרקטור.
למיקסר שתי כניסות עם אפשרות בחירה בין CD לפטיפון, יציאת מוניטור נפרדת (PL) , יציאת מאסטר מאוזנת בפורמט XLR ויציאת מאסטר נוספת בפורמט RCA.
חשוב מאוד לציין שהמיקסר מאפשר מעבר שקוף לחלוטין בין כניסה אנלוגית לבין התוכנה.
כניסת מיקרופון נוספת מאפשרת בחירה בין מיקרופון למקור השמעה נוסף כ Aux.
כל אחד משני הערוצים מכיל כמובן איקיו בעל 3 תחומי תדרים, ובנוסף את הכפתור שהפך להצלחה מסחררת בקונטרולרים של NI - כפתור פילטר גדול ושמן נפרד לכל ערוץ שיישמש ככפתור שליטה על הפילטר בעת עבודה מול טרקטור.
מידע נוסף
MASCHINE MIKRO MK2

MASCHINE MIKRO MK2

Maschine Mikro
מחיר חדש !!!
חבילת התוכנה המצורפת שווה עכשיו  יותר מהמחיר הכולל של המוצר !

כל הכלים, הדגימות והיכולות של מכונת התופים המתקדמת בעולם, יחד עם יחידת חומרה קומפקטית וזמינה.
Maschine Mikro היא האחות הקטנה במשפחת מאשין.
 
גרסה זו אידיאלית למי שמתנייד רוב הזמן וזקוק ליכולות המדהימות של מאשין, יחד עם פאדים צבעוניים בעלי רגישות מעולה ואינטגרציה מושלמת אל תוכנת מאשין 2 שמגיעה כחלק מהחבילה.
למרות מחירה הנמוך יחסית, וגודלה הקומפקטי, גם גרסה זו מכילה את כל האפשרויות והיכולות של כל גרסאות מאשין, כשרק יחידת החומרה שונה מהגרסאות האחרות.
מאשין מיקרו היא למעשה כרטיס הכניסה לעולם האינסופי של מאשין, היא בעלת 16 פאדים צבעוניים רגישי מגע, מסך LCD וכפתורי פונקציות שונים.
גודלה של Maschine Mikro מאפשר לשאת אותה בקלות לכל מקום ובכל תיק - להופעות על כל במה, או לעבודה עם שותפים - אם ניידות חשובה לכם ו/או נק' המחיר היא קריטית, כנראה שמאשין מיקרו היא הגרסה הטובה עבורכם.

כמו כל גרסאות מאשין, גם גרסה זו מגיעה עם ספריות דגימות וכלים, עם תוכנת מאשין 2 ועם חבילת Komplete Select המדהימה הכוללת בתוכה 10 כלים בגרסתם המלאה בשווי של 1000$ (כולל Massive, Monark, Prism ועוד...).

למי שעדיין לא מכיר את MASCHINE באופן כללי נספר קצת עליה:

MASCHINE היא מכונת תופים המורכבת משני חלקים - חומרה (הקונטרולר) ותוכנה.
יחידת הקונטרולר אינה עצמאית כשכל הרעיון שעומד מאחורי המערכת הוא ניצול יכולות המחשב האינסופיות כמעט, בשילוב ה FEEL של עבודה מול מכשיר אמיתי מתחת לידיים.
MASCHINE מאפשרת בניית מקצבים מורכבים ומופקים היטב בתוך שניות ומעבר לקלות השימוש בה, מאפשרת תוצאות שהסיכוי שהייתם מגיעים אליהן בדרך אחרת - קלוש.
יחידת הקונטרולר מורכבת מ16 פאדים מוארים שהם למעשה לב המערכת.
הפאדים המוארים מאפשרים תיפוף בזמן אמת ברגישות מגע גבוהה ביותר, או כתיבת תבניות בדיוק כמו במכונות תופים הוותיקות.
מבנה וסידור הפאדים נגזר ממכשירי MPC האגדיים של אקאי, שהשרישו את סידור הפאדים בצורה זו כנוחה ביותר לכל צורת עבודה.
כל סידור אחר של הפאדים ייפגע בוודאות ביכולת הניגון החי, ולכן שמרו ב NI על הסידור הזה.
 
MASCHINE מאפשרת כתיבה של 8 שכבות שונות שיכולות להכיל תופים אבל לא רק.
ניתן לכתוב כל סוג של דגימה, כולל כלים מוסיקליים בכל צורה שרק תחשבו עליה.
מעבר למצב Keyboard יאפשר ממש לנגן בעזרת הפאדים.
אם תרצו לשלוט על MASCHINE בעזרת מקלדת שליטה בנוסף לקונטרולר, זה אפשרי בהחלט ובקלות.
 
תוכנת MASCHINE התפתחה ונכון להיום היא כבר תוכנת סיקוונסר משוכללת.
התוכנה יכולה לעבוד במצב עצמאי (stand alone) או כתוסף תוכנה (פלאגין) לכל סיקוונסר שתומך בפורמט VST או AU.
התוכנה מאפשרת לכתוב לתוכה תבניות ולשרשר אותן כדי ליצור שיר או טראק שלם.
היא מכילה בתוכה מגוון אפקטים מדהים ואיכותי שניתן לשליטה גם ישירות מהקונטרולר.
התוכנה המצורפת היא תוכנה זהה לחלוטין מכל הבחינות לתוכנה שמגיעה עם MASCHINE MK2 הגדולה.
 
 
כמות הדגימות העצומה שמגיעה יחד עם MASCHINE מכסה מגוון אדיר של סגנונות ומאפשרת עבודה רציפה ומהנה בלי הצורך ללכת ולחפש דגימות מתאימות ולמפות אותן, אבל אם יש לכם ספריית דגימות שאתם לא מוכנים לוותר עליה - אין בעיה, ניתן לייבא בקלות כל דגימת אודיו בפורמטים הסטנדרטיים ולהשתמש בהם בתוך המערכת.
 
החבילה מגיעה עם (קחו אוויר) למעלה מ6Gb של דגימות: סך של למעלה מ18000 המורכבות מ7000 מכות בודדות (one shots) , 400 לופים מפורקים, 300 קיטים לתופים עם מעל ל1400 תבניות מוכנות, 388 כלים דגומים, ו170 פריסטים לאפקטים.
כל זה עוד לפני שהזכרנו את Komplete Select שניתנת במתנה לכל רוכש...כך שדגימות או סאונדים, הם הדבר האחרון שיחסר לכם כשתרכשו את החבילה.(פרטים בסרטון בסוף הכתבה).
יותר מזה, MASCHINE הופכת בזכות ההרחבה הזו והתמיכה ב VST לכלי בעל מנוע סינטזה אדיר.
 
 
הגרסה האחרונה של MASCHINE כבר תומכת בארוח פלאג-אינים חיצוניים כך שתוכלו באמת לעשות הכל איתה. אם יש לכם VST שאתם רוצים להשתמש בו בתוכה - אין שום בעיה !
למי שלא מעוניין לזנוח את תוכנת הסיקוונסר המועדפת עליו ולהמשיך לעבוד בצורה שאליה הוא רגיל, מאפשרת תוכנת MASCHINE טעינה כפלאג-אין.
ברגע שהתוכנה נטענת בצורה זו, היא מתארחת למעשה בתוך תוכנת הסיקוונסר שלכם (Ableton, Cubase, Logic ועוד...) וכדי לשמור על זרימת העבודה שלכם, כל דב שמיוצר באמצעות MASCHINE יכול לעבור אל הסיקוונסר בצורה הפשוטה ביותר - Drag & Drop ממסך אחד לאחר וזה הכל, MASCHINE מייצאת בצורה הזאת את החומר אם בצורת אודיו ואם בצורת מידי - לבחירתכם.
 
 
אם נסתכל לרגע על MASCHINE MIKRO החדשה, נזכיר שוב שהתוכנה הכלולה בקניית MASCHINE ה"גדולה" היא אותה תוכנה.
ההבדל הוא רק בקונטרולר.
יחידת השליטה של MIKRO מכילה כמובן את 16 הפאדים המוארים שדיברנו עליהם, אך היא מצומצמת יותר כדי לאפשר מיקום שלה בכל עמדת דיג'יי, עמדת קלידן על במה, או על שולחן באולפן, כמובן שיתרון נוסף הוא המחיר המופחת משמעותית מהגרסה הגדולה.
כפתורי הטרנספורט (הקלטה, ניגון, מחיקה וכו') נמצאים גם הם באותו מקום כשההבדל המהותי בין הגרסה הגדולה לגרסת הMikro הוא שבה נמצא מסך LCD אחד עם שלל כפתורים סביבו המאפשרים שליטה בכל הפונקציות בתוכנה כולל טעינת דגימות ומעבר בין תבניות כמובן.
החלק היפה בכל התכנון של MASCHINE בכלל, הוא חוסר הצורך של המשתמש להרים את העיניים אל המסך.
 
שימושים נפוצים שנראה עם MASCHINE MIKRO :
- דיג'ייס שמתופפים חי, מוסיפים לופים מקוריים שנבנו בזמן אמת או מראש, מסונכרנים לתוכנת טרקטור פרו 2 או לתוכנת Ableton.
- דיג'ייס שמשתמשים בנוסף בקונטרולר לשליטה על נקודות קיו או הפעלת לופים ודגימות בתוכנת טרקטור פרו 2 בלי קשר לתוכנה של MASCHINE. הקונטורולר כבר מכיל את כל מה שצריך כדי להתחיל לעבוד מיד, אין צורך לעשות מיפוי מיוחד.
- קלידנים או מוסיקאים שמופיעים חי ורוצים לשלב ביצירות שלהם את היכולות של MASCHINE בצורה חיה, לפעמים בשילוב (מושלם) לתוכנת אבלטון לייב.
- מפיקים מכל הסגנונות (נכון שהיפהופ הוא הז'אנר הראשון המתבקש אבל מנסיוננו, MASCHINE משמשת יוצרים ממגוון אדיר של סגנונות) שמשתמשים בMASCHINE באולפן שלהם על מנת להשיג תוצאות מוקפדות, מופקות היטב ומהירות.
או בקיצור, כל מי שמתעסק במוסיקה בצורה כזאת או אחרת יכול להשתמש בה.
 

MASCHINE היא מכונת התופים המתקדמת בעולם.

שלא כמו מכונות תופים סטנדרטיות אחרות MASCHINE מאפשרת יצירה שלמה בתוכה כולל בניית מקצבים ותבניות, מלודיות ושימוש בכלי VST, שימוש בסיקוונסר המובנה, דגימה ועריכה ישירות מול המכשיר, שימוש במגוון אפקטים משובחים, עבודה מול הפאדים הטובים ביותר שמעכשיו מאפשרים גם בחירת צבע שונה לכל אחד מהם.
הגרסה הגדולה של MASCHINE מאפשרת עבודה בצורה נוחה בדיוק כמו מול חומרה בלבד, כשכל הפעולות מתבצעות ישירות מול המכשיר, אך בנוסף - את יתרונות העבודה מול מחשב, אם בשימוש כמויות אדירות של דגימות, עדכוני תוכנה והוספת אפשרויות, שימוש בכלים צד שלישי (כל VST או AU נתמכים) ושילוב אל תוך הסיקוונסר המועדף עליכם כמו אבלטון, קיובייס, לוג'יק, פרו-טולז, פרוטי-לופס ועוד... או עבודה בסנכרון לתוכנות שונות כמו TRAKTOR PRO 2 למשל.
 
 
הפאדים:
16 הפאדים החדשים של MASCHINE צבעוניים. מעבר לגימיק הנחמד בהיותם כאלה, השינוי הוא שיפור עצום בזרימת העבודה והאינטואיטיביות של המכשיר מול התוכנה.
ניתן לצבוע כל פאד באחד מ16 הצבעים ובכך למשל לסמן קבוצות שונות של כלים, כמובן שהצבעים מאפשרים התמצאות מהירה וקלה יותר במעבר בין סאונדים ודגימות, סצנות, פאטרנים וגרופים.
הפאדים של MASCHINE ידועים באיכותם המעולה, אמינותם הגבוהה והתגובה הכי טובה שקיימת בתחום הפאדים.
 
Host Trasport Control:
כפתורי הטרנספורט - עכשיו שימושיים יותר !
עוד אפשרות חדשה ויעילה ביותר, בשימוש MASCHINE כ VST בתוך אחד הסיקווסרים, יוכלו לשמש אתכם כפתורי הטרנספורט (ניגון,עצירה, הקלטה וכו') גם בשליטה על הסיקוונסר עצמו !
 
אפקטים חדשים:
נכון שMASCHINE היא אינסופית בזכות יכולתה לתמוך בכל כלי בפורמט VST או AU, אך בכל זאת למגוון האפקטים הגדול והמרשים שלה מתווספים עכשיו גם Transient Master וTape and Tube Saturator הנהדרים.
 
בונוס ענק, MASSIVE:
אחד הכלים הנפוצים והשימושיים ביותר בעולם ההפקה על כל סוגיה וז'אנריה הוא הסינטיסייזר הוירטואלי MASSIVE.
הכלי קנה לעצמו שם עולמי כסינטי גמיש מאוד המאפשר עבודה פשוטה וקלה עם סאונד ענק מצד אחד, או אפשרות ירידה לפרטים הקטנים ביותר ע"י שימוש במודולוציות פנימיות רבות ויכולת עבודה מורכבת ביותר מצד שני.
השורה התחתונה - בונוס ענק (שגם שווה לא מעט כסף) שעם 1300 פריסטים עוצרי נשימה מהווה תוספת כח משמעותית ביותר למשתמשי MASCHINE.
 
הדגימות:
תוכנת MASCHINE מגיעה עם למעלה מ 6GB של דגימות משובחות מופקות ומוכנות לעבודה הכוללות תופים במגוון צורות, צלילי באס, סינטיסייזרים דגומים וכלים אקוסטים, למרות שרוב המשתמשים טוענים שזה מעל ומעבר לצרכים שלהם ניתן לרכוש גם הרחבות דגימות ישירות מNI או כמובן להוסיף את הדגימות שלכם אל תוך MASCHINE ולעשות בהן שימוש בדיוק כמו בדגימות המקוריות שמגיעות בחבילה.
אבל זה לא הסוף...
KOMPLETE ELEMENTS מביאה איתה מעל 1000 סאונדים נוספים שנאספו מחבילת החלומות של KOMPLETE.
 
MASCHINE כמידי קונטרולר:
כמו בעבר, גם בגרסה החדשה של MASCHINE ניתן להשתמש במכשיר כמידי קונטרולר לכל דבר במקביל לעבודתו כשלט התוכנה של MASCHINE, ובכך לחסוך רכישה של מידי קונטרולר לצרכים שונים - אם לשימוש אולפני, שימוש חי על הבמה, או שימוש לצרכי דיג'יי.
 
החבילה כולה - MASCHINE לבנה ותוכנת MASCHINE 1.8
 
חבילת KOMPLETE SELECT בשווי 1000$ - מצורפת בחינם !
 
כל הפרטים על חבילת Komplete Select בסרטון הבא:

 
 
מידע נוסף
MASCHINE MK2

MASCHINE MK2

Maschine Mk2
MASCHINE MK2 !
עכשיו במחיר חיסול - 1990 ש"ח. - עד גמר המלאי !
אין ספק ש Maschine הוא אחד המוצרים שיזכרו לעוד שנים רבות כאחד מאלה ששינו את צורת העבודה של מיליונים בעולם.
השילוב המנצח והמושלם של החומרה והתוכנה הביאו איתם צורת עבודה חדשה וסחפו איתם את העולם כולו, עד כדי כך שגם התעשייה עצמה מנסה כל הזמן לחקות את היכולות האינסופיות של מאשין.

גרסת MASCHINE MK2 היא גרסת הביניים במשפחת מאשין. היא אידיאלית לדיג'ייז, מפיקים, וכל מי שמעוניין בחבילה המדהימה שמגיעה איתה יחד עם מכשיר שנייד מספיק מצד אחד כדי לעבוד איתו בכל מקום, ועם זאת מספקת נוחות עבודה מצויינת גם באולפן.

כמו כל גרסאות מאשין, גם גרסה זו מגיעה עם ספריות דגימות וכלים, עם תוכנת מאשין 2 ועם חבילת Komplete Select המדהימה הכוללת בתוכה 10 כלים בגרסתם המלאה בשווי של 1000$ (כולל Massive, Monark, Prism ועוד...).
ניתן לרכוש את MASCHINE MK2 בצבעי בסיס - שחור או לבן.
כמו כן קיימים קיטים הכוללים סקין צבעוני ומכסי נובים מתאימים (ראו מוצר בנפרד).
MASCHINE היא מכונת התופים המתקדמת בעולם.
שלא כמו מכונות תופים סטנדרטיות אחרות MASCHINE מאפשרת יצירה שלמה בתוכה כולל בניית מקצבים ותבניות, מלודיות ושימוש בכלי VST, שימוש בסיקוונסר המובנה, דגימה ועריכה ישירות מול המכשיר, שימוש במגוון אפקטים משובחים, עבודה מול הפאדים הטובים ביותר שמעכשיו מאפשרים גם בחירת צבע שונה לכל אחד מהם.
הגרסה הגדולה של MASCHINE מאפשרת עבודה בצורה נוחה בדיוק כמו מול חומרה בלבד, כשכל הפעולות מתבצעות ישירות מול המכשיר, אך בנוסף - את יתרונות העבודה מול מחשב, אם בשימוש כמויות אדירות של דגימות, עדכוני תוכנה והוספת אפשרויות, שימוש בכלים צד שלישי (כל VST או AU נתמכים) ושילוב אל תוך הסיקוונסר המועדף עליכם כמו אבלטון, קיובייס, לוג'יק, פרו-טולז, פרוטי-לופס ועוד... או עבודה בסנכרון לתוכנות שונות כמו TRAKTOR PRO 2 למשל.
מידע נוסף
קונטרולר לדי ג'יי  - Traktor KONTROL X1 mk2

קונטרולר לדי ג'יי - Traktor KONTROL X1 mk2

Kontrol X1 mk2
חזר למלאי !
Kontrol X1 של Native Instruments הוא סיפור הצלחה אמיתי.
מדובר באחד הקונטרולרים הראשונים שהתחילו את המהפכה העולמית ומהרגע שיצא ועד היום, נמכר ללא הפסקה בזכות שימושיות כמעט מול כל תוכנה, מחיר אטרקטיבי, איכות בנייה מעולה, נוחות, קומפקטיות ותכנון חכם. כעת החליטה נייטיב אינסטרומנטס לרענן את הקונטרולר ולהעניק לו גרסה חדשה. עם תוספת אנקודר בחירת שירים חכם, משטח מגע מעולה, תצוגה מובנית, phase meter לדים שמבטיח שלא תפספסו אף מיקס, כפתורי cue ו play מוגדלים, כפתורי נק' קיו צבעוניים ועוד - ניתן לומר ששוב, יש כאן קונטרולר שכל דיג'יי פשוט חייב שיהיה לו אחד כזה.
Traktor Kontrol X1 בא כדי לתת מענה ל...כולם.
- דיג'ייז שמשתמשים בטיים קוד ורוצים אפשרות שליטה נוחה על התוכנה שלהם, גישה ללופים, נק' קיו, אפקטים ועוד - מצאו בו פתרון מעולה, בלי קשר לאיזו תוכנה נמצאת בשימוש (חלק גדול מרוכשי X1 הם דווקא משתמשי סראטו).
- דיג'ייז שמשתמשים בקונטרולרים פשוטים יחסית, גילו קונטרולר הרחבה שמאפשר שליטה כמעט בכל פונקציה.
- אפשר אפילו לומר שנולד דור חדש של דיג'ייז בזכותו, שיוצאים לעבודה רק איתו ועם כרטיס קול - ומעבירים סט שלם עם X1.
עצם העובדה שהוא קומפקטי, בנוי באופן שמתאים לכל עמדה, מואר גם לתנאי תאורה קשים, אמין ביותר ומרגיש מעולה - במחיר אטרקטיבי, הפכו אותו לסיפור הצלחה אדיר וניתן לומר שזה אחד הקונטרולרים שמיום צאתם לשוק ועד לזמן כתיבת שורות אלה - פשוט לא מפסיק להמכר.
מידע נוסף
קונטרולר ל iPad, iPhone ולמחשב - Traktor Kontrol Z1

קונטרולר ל iPad, iPhone ולמחשב - Traktor Kontrol Z1

Kontrol Z1
הכירו את Traktor Kontrol Z1, יחידת קונטרולר למיקסר בעלת כרטיס קול מקצועי ואיכותי מובנה, עם אפשרות שליטה על טרקטור או על...אייפד.
Kontrol Z1 מגיע בפורמט המוכר של X1 ו F1 המוצלחים, נועד לתת פתרון מעולה עבור מי שמעוניין לנגן באמצעות הiPad ה iPhone או מי שמעוניין לנגן באמצעות המחשב ותוכנת טרקטור בסט-אפ מינימלי אך איכותי ונוח.
 
יש צורך בטרקטור פרו 2 בגרסה עדכנית או באפליקציית Trktor Dj (לא כלולים).
Traktor Kontrol Z1 הוא בהחלט מאותם המוצרים שכשאנחנו רואים אותם בפעם הראשונה אנחנו יודעים מיד שהם יהיו להיט !
מידע נוסף
קונטרולר לדיג'יי - Traktor Kontrol F1

קונטרולר לדיג'יי - Traktor Kontrol F1

Kontrol F1
מ-ה-פ-כ-ה !
הקונטרולר החדש של Native Instruments מביא אפשרויות שליטה שלא הכרנו עד כה בתחום הדיג'יי.
16 פאדים מחליפי צבעים, כמות גדולה של כפתורים לחיצים, 4 פיידרים משובחים ו4 נובים מעולים ועם תצוגת מספרים - כל אלה מרכיבים את אחד הקונטרולרים היפים והמעולים ביותר שראינו מזה הרבה זמן.
Traktor Kontrol F1 ומאפשר שליטה מלאה על כל האפשרויות החדשות בRemix Decks.
 מציג למעשה מהפכה בתחום הדיג'יי.
לא עוד לנגן גרסאות ערוכות מראש, רמיקסים שיתאימו לסוג מסויים של קהל אך לא לסוג אחר של קהל, מעכשיו תוכלו
לייצר רמיקסים בזמן אמת כשTraktor מטפסת לגרסה 2.5 ומציעה לכם את התכונה המתקדמת ביותר בעולם - ה
Remix Decks.
מידע נוסף
תיק ל Kontrol X1/F1/Z1

תיק ל Kontrol X1/F1/Z1

X1 F1 Z1 Bag
התיק המשלים לקונטרולרים Kontrol F1 - X1 - Z1 של Native Instruments.
בעזרת התיק הזה גם תשמרו על הקונטרולר שלכם בזמן נשיאה והעברה, וגם תקבלו אפשרות הגבהה במצב עבודה שבו אתם עובדים עם מיקסר/פטיפון/קומפקטים.
התיק איכותי ביותר וייוצר במיוחד עבור הקונטרולרים כך שהוא מתאים להם באופן מושלם.
 
מידע נוסף
Kontrol Stand ל F1 או X1

Kontrol Stand ל F1 או X1

Traktor Kontrol Stand
עכשיו במלאי !!!
הסטנד האידיאלי למשתמשי X1 או F1.
סטנד אלומיניום שיוצר במיוחד עבור הקונטרולרים X1 ו F1.
הסטנד מגביה את הקונטרולר לגובה מיקסר סטנדרטי, הוא יציב וחזק מאוד.
בסיום העבודה משמש הסטנד כקייס נשיאה חזק עבור הקונטרולר הנכנס לתוכו.
 
מידע נוסף
TRAKTOR Scratch A6

TRAKTOR Scratch A6

Traktor Scratch A6
ערכת DVS (שימוש בטיים-קוד) שלמה הכוללת את תוכנת טרקטור המלאה, כרטיס קול מקצועי Traktor Audio 6, זוג תקליטים ודיסקים לשליטה.

חברו כל פטיפון או כל קומפקט לשליטה על המחשב שלכם.
תוכנת טיים המקצועית והמשוכללת בעולם עכשיו במחיר אטרקטיבי במיוחד !
Traktor Scratch Audio 6 היא חבילת הטיים-קוד המכילה תקליטי טיים-קוד, דיסקים טיים-קוד ,את כרטיס הקול המעולה Traktor Audio 6 ואת התוכנה הטובה והמשוכללת בעולם TRAKTOR PRO 2 הכוללת את ה Remix Decks - הסאמפלר המשוכלל המאפשר יצירה בזמן אמת !.
גם בחומרה - איכות מדהימה, יותר אפשרויות, ומחיר הגיוני.
הכרטיס המצורף - Traktor Audio 6, יוצר סטנדרט חדש של סאונד בשילוב הנדסת אנוש נהדרת וחשיבה על הפרטים הקטנים אך החשובים ביותר בעבודת הדיג'יי.
הכרטיס החדש המצורף לחבילה והוא חלק ממנה מכיל 6 כניסות ויציאות (3 סטריאו), שני פרה-אמפים מובנים לפטיפון, יציאת אוזניות נשלטת, ומספק את איכות הסאונד המעולה והידועה של NI.
Audio 6 מכיל את אפשרות THRU ואפשרות חיבור למתח לחיבור תקליטנים במקביל וכמובן את כל נורות הLED לחיווי בחלקו העליון - כך שיהיה לכם נוח לעבוד איתו גם בסביבה חשוכה וגם תדעו בדיוק מה מצב האותו בכניסות והיציאות - חשוב ביותר !!!.
הכרטיס כמו כל משפחת הכרטיסים הזו, בנוי מחומרים חזקים ביותר והוא עמיד מאוד בפני מכות ונפילות.
הממירים של Traktor Audio 6 הם באיכות של 24 ביט ו 96 קה"ץ והוא מתחבר בחיבור USB 2.0 ויכול לשמש ככרטיס קול מעולה לכל תוכנת אודיו או יצירה - כמו שכבר אמרנו, תשוו אותו מול כל כרטיס קול בתחום הדיג'יי, גם אם מחירו כפול, ותבינו לבד שחוץ מ Traktor Audio 10 שרק מכיל יותר אפשרויות, אין כרטיס טוב ממנו בעולם.
כפי שציינו, עצם קיומן של 3 יציאות סטריאו פיזיות, יאפשר לכם להוציא אל המיקסר שלכם כל נגן לערוץ נפרד וגם את הסאמפלר לערוץ נפרד נוסף, כמובן שאתם לא חייבים...אבל אנחנו לא רואים דרך הגיונית אחרת לעבוד בה....
מידע נוסף
TRAKTOR Scratch A10

TRAKTOR Scratch A10

Traktor Scratch A10
ערכת DVS (שימוש בטיים-קוד) שלמה הכוללת את תוכנת טרקטור המלאה, כרטיס קול מקצועי Traktor Audio 10, זוג תקליטים ודיסקים לשליטה.
גרסה זו מכילה את כל היכולות של טרקטור פרו 2 ובנוסף תומכת בשימוש בתקליטים או דיסקים לשליטה, כרטיס הדיג'יי הטוב בעולם - Audio 10 מצורף לחבילה !.
הגרסה החדשה לבית טרקטור מביאה איתה חידושים יוצאי דופן והיא קפיצת מדרגה נוספת בכל הקשור לניגון בעזרת התוכנה:
סאמפלרים מובנים, אפקטים חדשים ומרגשים, loop recorder , ותצוגת צבעים ברזולוצייה חסרת תקדים הופכים את Traktor Pro 2 לתוכנה המובילה בעולם בהפרש משמעותי מכל השאר.

גרסת טרקטור סקרץ' פרו מגיעה עם הכרטיס הטוב בעולם - Audio 10 מצורף לחבילה, כמו כן מצורפים גם שני תקליטים ושני דיסקים לשליטה על התוכנה.
מידע נוסף