|כניסת חברים >
הרשמה

חיפוש באתר

דף הבית > מוצרים > המותגים של קילומבו > Focusrite - פוקוסרייט > פרה-אמפים מקצועיים

פרה-אמפים מקצועיים


פרה אמפ ויחידת ערוץ - Focusrite ISA 430 Mk II

מחיר הכרות ₪9,890.00
הוסף לעגלה
מספר קטלוג:fcs_isa430_mk2
יצרן:focusrite

ה-ISA430MkII מייצג את השיא הטכנולוגי של חברת Focusrite בכל האמור לרצועת ערוץ המשלב את התכנון הקלאסי והמאפיינים הדרושים לכלי הפקה והקלטה הכולל את כל הנדרש.
 
ה-430 מאפשר למפיקים וטכנאים מקצועיים להינות מיתרונות המסורת ארוכת השנים בכל האמור לרמה ואיכות הצליל המשלבת תכונות וצבעים רבים לצד תכנון ניתוב-פנים מהפכני בין כל מעבדי המכשיר השונים. עם חבילת הפקה זו, Focusrite החברה, מוצבה כמובילה בכל האמור לערוצים עצמיים וקדם-מגברים.

חבילה שלמה של מאפיינים, ממתג התנגדות משתנה להתאמה למיקרופון ואפקט ה-mic-air ע"י סליל ייחודי. ועד לשלושה סוגי קומפרסיה לבחירה ( VCA, Vintage Opto, Opto Limit) בשילוב היכולת למתג דחוס/לא דחוס – כל אלה הופכים את ה- 430 לחבילה מרשימה ביותר של מכשיר לעיבוד דינאמי של אות.
 

כל יכולות הניתוב והניטור קיבלו שידרוג. תכונת ה-Listen הייחודית מאפשרת לכם להאזין לתדר הספציפי אותו אתם רוצים לעבד וכעת אפשרית בכל יחידות העיבוד הדינאמי של המכשיר: בקומפרסור, גייט, אקספנדר וכמובן בדיאייסר מבוסס מעגל ביטול-הפאזה הייחודי של ה-ISA430. בנוסף, נקודות האזנה לצורך ניטור ונקודות השחלה (Insert) מתאפשרות במגוון רחב של צמתים לאורך מסלול האות בערוץ.
לבסוף, ה-ISA430MkII מציע אופציה לממיר מאנאלוג לדיגיטל מהאיכותיים שיש (24bit-192kHz) עם נתונים מרשימים במיוחד של 122dB ונתון ג'יטר (הקליקו כאן ללמוד על התופעה) של מתחת ל-20 פיקו !!! שניה וע"י כך לשמר כל ניואנס קטן בתהליך ההמרה לדיגיטל ולהעבירו ללא שינוי למערכת ההקלטה שלכם.
קדם מגבר מבוסס שנאי מסדרת ה- ISA משלב מתג התנגדות משתנה להתאמה למיקרופון ואפקט ה-mic-air ע"י סליל ייחודי.
 
 
 
טופולוגיית קומפרסור כפולה.
ה-ISA430 הוא הראשון בסדרת ה-ISA המשלב מעגל VCA שקוף יחד עם מעגל אופטי בסגנון וינטאג' עם קומפרסיה רכה וכיול קרנצ'י
גמישות מעל הכל
ה-ISA430 מציג יכולות גמישות חסרות תחרות כאשר הוא מאפשר ניתוב ונקודות השחלה בין כל מחלקות המכשיר לאורך כל מסלול האות מהכניסה עד ליציאה.
מדיד VU מדוייק בכל נקודה
מד עוצמת כניסה, עוצמת חזרות מ- Insert 1 ו- Insert 2 , עוצמת הנחתת הקומפרסור או
עוצמת- Sidechain Listen (ע"י מתג בחירה)
אקולייזר בתכנון קלאסי של Focusriet
לתכנון המקורי של מעגל ה-ISA נוספו שני פרמטרים של Shelving
גייט ואקספנדר
תיכנון גייט (gate) ואקספנדר (expander) מסוג Class A VCA בלעדית וייעודית ע"י Focusrite וכעת שניהם בעלי פונקציית – listen כדי לאפשר שליטה על התוצאה.
די-אייסר (De-esser) עם פונקציית Listen
שילוב של אקוליזר והיפוך פאזה שבימוש על מנת להקנות תוצאות רכות יותר ופחות פולשניות
אופציית ממיר מאנלוג לדיגיטל
ניתן להטמיע ממיר בעל איכויות-על, פרי פיתוח של Focusrite בעל נתונים מרשימים במיוחד (טווח דינאמי של 122dB וג'יטר נמוך מ- 20 פיקו שניה)
 
מוצרים
sadna | from pionet
ת.ד 9910 חיפה. פלימן משה 8 חיפה. דיזנגוף סנטר תל אביב.
טלפון: 04-8622446 ,03-5252010דוא''ל: info@kilombo.co.il